Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0