Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0