Movies
Ratings
383
SerendipityRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0