Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0