Movies
Ratings
31
Taxi 3Rated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
SanctumRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0