Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
CoherenceRated ★ 4.5
Man UpRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
FilthRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Book ThiefRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 0.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.0