Titles you rated
YesterdayRated ★ 4.0
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5