Movies
Ratings
656
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
3670Rated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
And Their Children After ThemRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Late NightRated ★ 4.0