Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The BoyfriendRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0