Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0