Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0