Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5