Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Boys in the BandRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 2.0