Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 4.0
A Distant PlaceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0