Series
Ratings
42
Attack on TitanRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The SocietyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0