Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0
La Dolce VitaRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 2.5
PianoRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0- IslandRated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 2.5- Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 1.0- プライドRated ★ 3.0
- Merry MaryRated ★ 2.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0