Titles you rated
The Hungry and the HairyRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 4.0- 한국기행 - 달 따러 가세Rated ★ 3.0
AmbergrisRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5