Movies
Ratings
681
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 0.5