Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
Autumn in New YorkRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5