Series
Ratings
43
Dear My FriendsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
PianoRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0