Series
Ratings
28
Alien: EarthRated ★ 1.0
TwelveRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0