Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
NerveRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5