Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Poison Berry in my BrainRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0