Movies
Ratings
737
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
West Side StoryRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5