Titles you rated
The Lego MovieRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Liar Game: RebornRated ★ 4.0