Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5