Series
Ratings
113
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0