Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5