Movies
Ratings
135
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
24 CityRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Art of WarRated ★ 3.0
Escape from L.A.Rated ★ 2.0
Best ChefRated ★ 3.0
Highlander II: The QuickeningRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Last Temptation of ChristRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0