Titles you rated
The FortressRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 1.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 3.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5