Titles you rated
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0