Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Partner TrackRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0