Movies
Ratings
503
A Fantastic WomanRated ★ 4.0
Larry CrowneRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Just Like HeavenRated ★ 3.5
I Do... Until I Don'tRated ★ 3.0
Sink or SwimRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
TullyRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Donkey SkinRated ★ 3.5
Une Chambre en VilleRated ★ 4.0
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 5.0
FridaRated ★ 4.5
Our Summer in ProvenceRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 4.5
C'est la vie!Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0