Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0