Titles you rated
Mr. VampireRated ★ 3.0
Troll HunterRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
SpiralRated ★ 4.0
Apollo 18Rated ★ 2.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
The WolfmanRated ★ 3.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0
The RingRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
The Soul GuardiansRated ★ 2.0
The FlyRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0