Titles you rated
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Ten Years JapanRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Trivial MattersRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
April, Come She WillRated ★ 1.5
Peter PanRated ★ 4.0