Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Special ForcesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The PreyRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0