Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5