Movies
Ratings
997
InnerspaceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The HurricaneRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.5