Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0