Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The New EmployeeRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Sonna Bakana ManRated ★ 3.0
- LIVE ON UNPLUGGEDRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0