Titles you rated
TrumboRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0