Movies
Ratings
1708- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The Day AfterRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5