Titles you rated
American GodsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
GoedamRated ★ 2.5
Samurai GourmetRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Ju-On: OriginsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 무인 토시이에Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 4.0