Titles you rated
Underworld: AwakeningRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0