Series
Ratings
20
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- アイシテル〜海容〜Rated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- 마이 걸Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.0