Titles you rated
DelicacyRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5