Movies
Ratings
78
The HeatRated ★ 5.0
Women at War 1914-1918Rated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0