Titles you rated
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Psychopath DiaryRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0