Series
Ratings
73
The Silent SeaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Novel Theater - Pharmacist Kim's DaughtersRated ★ 4.0
- Horangi SeonsaengnimRated ★ 4.0
- InvitationRated ★ 4.0
- Love Me When You CanRated ★ 4.0
- Two WivesRated ★ 3.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.5
The 101st ProposalRated ★ 5.0- Pink LipstickRated ★ 4.0
- What Is Love?Rated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.0